Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 14 sie 2018, o 20:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 112 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 10 pa藕 2016, o 14:30 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2014, o 09:40
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Zobacz op贸r przed i za lutem Zobaczysz jak op贸r zmienia lut i czy to "on" jest winny.

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 11 pa藕 2016, o 01:17 

Imi臋: Micha艂
Do艂膮czy艂(a): 28 wrz 2015, o 17:10
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Kupi艂em tak膮 mat臋 nim mia艂em siedzisko w r臋kach, cofnij si臋 w postach i zobacz jak one wygl膮da. Mate zaraz odda艂em, nie ma technicznej mo偶liwo艣ci monta偶u takiej maty, s膮 ci臋cia w 艣rodku na mocowanie sk贸ry, w oryginale przew贸d przechodzi bokiem, taka mata uniwersalna to jedna ca艂o艣膰.
Internet nie s艂ysza艂 o takich matach, a co dopiero dorwa膰 u偶ywk臋... sami sprawd藕cie, podawa艂em numer z niej we wcze艣niejszym po艣cie. Nowa serwis 450z艂 albo ratunek dla tej = 0z艂

G贸ra

PostNapisane: 11 cze 2017, o 08:51 

Imi臋: Mateusz
Do艂膮czy艂(a): 1 wrz 2016, o 18:43
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
witam ! troszk臋 temat od艣wie偶臋 u mnie problem jest podobny ale troszk臋 inny odrazu dodam ze mam nowy aku w przednich fotelach grzej膮 tylko plecy ale co艣 si臋 sta艂o z tylnymi fotelami bo nie grzej膮 wcale a przyciski si臋 艣wiec膮 non stop dodam 偶e mia艂em sporo wody z ty艂u od strony pasa偶era wszystko zosta艂o wysuszone i kana艂y poprzetykane ( panorama ) po艣wi臋ci艂em kilka godzin aby co艣 znale藕膰 ale bezskutecznie dlatego moje pytanie do was gdzie jest jaki艣 sterownik od tylnej kanapy, jakie艣 bezpieczniki od podgrzewania foteli ?

G贸ra

PostNapisane: 11 cze 2017, o 08:59 

Do艂膮czy艂(a): 26 sty 2015, o 08:57
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
mmbb607 napisa艂(a):
witam ! troszk臋 temat od艣wie偶臋 u mnie problem jest podobny ale troszk臋 inny odrazu dodam ze mam nowy aku w przednich fotelach grzej膮 tylko plecy ale co艣 si臋 sta艂o z tylnymi fotelami bo nie grzej膮 wcale a przyciski si臋 艣wiec膮 non stop dodam 偶e mia艂em sporo wody z ty艂u od strony pasa偶era wszystko zosta艂o wysuszone i kana艂y poprzetykane ( panorama ) po艣wi臋ci艂em kilka godzin aby co艣 znale藕膰 ale bezskutecznie dlatego moje pytanie do was gdzie jest jaki艣 sterownik od tylnej kanapy, jakie艣 bezpieczniki od podgrzewania foteli ?

Z przodu pod fotelem pasa偶era masz zalany sterownik ogrzewania tylnej kanapy. Wyjmij fotel, wysusz bagno pod fotelem i sprawd藕 sterownik. U mnie by艂 do wymiany. Wszystko oczywi艣cie zacz臋艂o si臋 od zatkanego odp艂ywu panoramy...

Edit: Znalaz艂em w historii allegro, u mnie by艂 3T0959772.

G贸ra

PostNapisane: 11 cze 2017, o 09:48 

wszystko wyci膮ga艂em 2 tyg temu wysuszy艂em dzisiaj sprawdza艂em i suchutko pod fotelem by艂 tylko sterownik bluetooth mozesz jakies zdj臋cie podes艂a膰 jak to wygl膮da to zaraz wyci膮gn臋 fotel zeby jeszcze raz poszuka膰

G贸ra

PostNapisane: 11 cze 2017, o 10:10 

Nie mam zdj臋膰 ale pogl膮dowo to b臋dzie mniej wi臋cej tak jak zaznaczy艂em. Sterownik jest pod wyk艂adzin膮 pod fotelem, przyczepiony bokiem do przet艂oczenia blachy.

Obrazek

G贸ra

PostNapisane: 11 cze 2017, o 11:04 

dziekuje bardzo za pomoc postaram sie to jak najszybciej zweryfikowa膰 i dam odpowied藕 , je艣li on faktycznie jest w tym miejscu to tam by艂o najwi臋cej wody ehh :( a je艣li jest popsuty to ile taka przyjemno艣膰 ?

G贸ra

PostNapisane: 12 cze 2017, o 09:10 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 10 pa藕 2014, o 10:52
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Odno艣nie tego, 偶e z przodu grzej膮 Ci tylko plecy, masz przerwanie w macie na siedzisku. Niestety do wymiany, ewentualnie mo偶esz jak inni pr贸bowa膰 lutowa膰, ale kij wie ile to wytrzyma.

G贸ra

PostNapisane: 18 mar 2018, o 13:18 

Do艂膮czy艂(a): 18 mar 2018, o 13:04
Samoch贸d: Superb II combi 4x4
Witam chcia艂 bym si臋 podpi膮膰 pod ten temat mam podobny problem z podgrzewaniem tylnej kanapy niestety r贸偶nica jest taka, 偶e na przyciskach steruj膮cych nie ma pr膮du i si臋 automatycznie nie pod艣wietlaj膮 a za razem maty nie za艂膮czaj膮. Gdzie powinienem zacz膮膰 szuka膰 pr膮du do tych w艂膮cznik贸w. Cz臋艣ciowo tunel mam rozebrany i widz臋, 偶e wi膮zka kabli ucieka mi pod desk臋 rozdzielcz膮. We wcze艣niejszych postach czyta艂em o sterowniku tylnej kanapy umieszczonym pod fotelem pasa偶era. Gdzie on si臋 tam dok艂adnie znajduj臋 i czy mo偶e by膰 za t膮 usterk臋 odpowiedzialny. Osoby z orientowane prosi艂 bym o odp. Dziekuje

G贸ra

PostNapisane: 18 mar 2018, o 13:22 

Szukaj pod fotelem pasa偶era. Pod艂oga (blacha) jest przet艂oczona w poprzek auta, tak mniej/wi臋cej w miejscu jak jest oparcie fotela. Sterownik jest umieszczony pionowo na tym przet艂oczeniu.

G贸ra

PostNapisane: 18 mar 2018, o 13:27 

jest on z wiazka jakas wtyczka po艂膮czony? uwa偶asz 偶e mo偶e by膰 odpowiedzialny za brak pr膮du na prze艂acznikach

G贸ra

PostNapisane: 18 mar 2018, o 13:31 

Tak, wpinany na kostk臋, u mnie to on by艂 przyczyn膮 (zerknij m贸j post ze strony nr 5).

G贸ra

PostNapisane: 18 mar 2018, o 13:37 

ok dzieki z prawdz臋 jedno co mnie martwi to to 偶e jak podpi膮艂em pod kompa to nie wyskoczy艂 偶aden b艂膮d zwi膮zany z uszkodzonym modu艂em(sterownikiem) problemu po prostu nie wykrywa tak jak by nie by艂o to podpi臋te. Dlatego pyt o kostk臋. Pozdrawiam

G贸ra

PostNapisane: 18 mar 2018, o 13:40 

Ten sterownik nie komunikuje si臋 z kompem, wi臋c nawet po wymianie go nie zobaczysz.

G贸ra

PostNapisane: 18 mar 2018, o 13:40 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Te sterowniki nie s膮 podpi臋te pod can, wi臋c na kompie b艂臋d贸w nie b臋dzie. Jest to po prostu zwyk艂y przeka藕nik z kawa艂kiem czujnika.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 112 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: