Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 17 lis 2018, o 12:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 44 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 3 mar 2017, o 14:22 

Do艂膮czy艂(a): 9 gru 2015, o 14:56
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzi膰...
CLO27 napisa艂(a):
艁uki_ssuperb napisa艂(a):
a co to za chwalenie si臋 SIII przecie偶 to 偶adne wyczyn... bida wersja oczywiscie ze bedzie:) biore przyk艂ad z Ciebie ;-)

O kufa to bier najbogatsz膮 bo jak we藕miesz ze mnie przyk艂ad i zaczniesz dok艂ada膰 z torbami p贸jdziesz hehehehehehehehehehehehehehhe :lol:

hahah :) spoko to tylko 2 lata wiec bedzie spoko nie pojd臋 z torbami ;-) bo juz poszed艂em cha艂upa mnie wyka艅cza :lol:

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 3 mar 2017, o 14:26 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2015, o 00:51
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Aktualnie: 350 KM/435NM
艁uki_ssuperb napisa艂(a):
CLO27 napisa艂(a):
艁uki_ssuperb napisa艂(a):
a co to za chwalenie si臋 SIII przecie偶 to 偶adne wyczyn... bida wersja oczywiscie ze bedzie:) biore przyk艂ad z Ciebie ;-)

O kufa to bier najbogatsz膮 bo jak we藕miesz ze mnie przyk艂ad i zaczniesz dok艂ada膰 z torbami p贸jdziesz hehehehehehehehehehehehehehhe :lol:

hahah :) spoko to tylko 2 lata wiec bedzie spoko nie pojd臋 z torbami ;-) bo juz poszed艂em cha艂upa mnie wyka艅cza :lol:

艁uki slamdog milioner z Warszafki :P :lol:

G贸ra

PostNapisane: 3 mar 2017, o 14:28 

Do艂膮czy艂(a): 9 gru 2015, o 14:56
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzi膰...
hahahah :) biedak z warszafki... Milionerzy to w Grodzisku mieszkaja

G贸ra

PostNapisane: 3 mar 2017, o 14:35 

Imi臋: Sebek
Do艂膮czy艂(a): 13 mar 2010, o 15:49
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
艁uki wzoruje si臋 na CLO...kupuje najta艅sz膮 wersj臋, a p贸藕niej modzi i personalizuje, aby sprzedaj膮c m贸g艂 napisa膰 "jedyna w PL" i na tym zarobi膰 ;)

"Jestem w tym wieku, 偶e milcz臋, gdy kto艣 pierdoli g艂upoty. Brakuje mi si艂 i czasu na walk臋 z idiotami"

G贸ra

PostNapisane: 3 mar 2017, o 14:50 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2015, o 00:51
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Aktualnie: 350 KM/435NM
s-e-b-e-b napisa艂(a):
艁uki wzoruje si臋 na CLO...kupuje najta艅sz膮 wersj臋, a p贸藕niej modzi i personalizuje, aby sprzedaj膮c m贸g艂 napisa膰 "jedyna w PL" i na tym zarobi膰 ;)

:lol:

G贸ra

PostNapisane: 3 mar 2017, o 16:30 

Imi臋: Jan
Do艂膮czy艂(a): 10 lut 2017, o 11:36
Aktualnie: 179KM i 400NM
kamracik napisa艂(a):
Ty jeste艣 klientem i decydujesz na ile ubezpieczasz, oni tylko podaj膮 cen臋 za Twoj膮 zachciank臋 :)

No jak tak gin膮 Columbusy to nie dziwi臋 si臋, 偶e na Allegro id膮 bez papier贸w :lol:

W takim razie musz臋 jecha膰 do PZU bo wida膰 na pocz膮tku trafi艂em na kogo艣 niekompetytywnego.
No niestety gin膮 i to z gara偶u podziemnego :twisted: niestety trafi艂 si臋 te偶 z艂odziej ma艂o subtelny, kt贸ry narobi艂 o wiele wi臋cej szk贸d ni偶 samo radio.

pab567 napisa艂(a):
Amundsen wy艣wietla wszystko mi臋dzy zegarami, na dodatek ma dobrze dzia艂aj膮c膮 obs艂ug臋 g艂osow膮 po polsku (ja ju偶 inaczej telefon贸w nie wybieram). I bez problemu mog臋 Ci za艂atwi膰 sztuk臋 z faktur膮 VAT z numerem seryjnym.

W takim razie musia艂em co艣 藕le przeczyta膰. A mo偶esz podes艂a膰 mi cen臋 na PM ile za tak膮 zabawk臋? :) Aktualnie mam Octavie II po liftingu ale za nied艂ugi czas bior臋 od ojca SII i docelowo tam by to je藕dzi艂o. Wystarczy mi faktura imienna :)

G贸ra

PostNapisane: 3 mar 2017, o 16:33 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 10 pa藕 2014, o 10:52
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
JachuV6 napisa艂(a):
No niestety gin膮 i to z gara偶u podziemnego :twisted: niestety trafi艂 si臋 te偶 z艂odziej ma艂o subtelny, kt贸ry narobi艂 o wiele wi臋cej szk贸d ni偶 samo radio.

No tacy s膮 niestety najgorsi :roll:

G贸ra

PostNapisane: 9 mar 2017, o 10:20 

Dobra, temat rozwi膮zany. Zdecydowa艂em si臋 na zakup columbusa i procesor d藕wi臋ku firmy GMS. Jutro monta偶 wszystkiego wi臋c mam nadziej臋, 偶e ob臋dzie si臋 bez problem贸w.

Odno艣nie w膮tku z ubezpieczeniem, kolejna osoba (i kolejny raz to by艂a blondynka :P) w PZU powiedzia艂a mi, 偶e nie mog臋 wsadzi膰 sobie byle jakiego radia argumentuj膮c to, 偶e mam umow臋 podpisan膮 na wariant serwisowy i musi by膰 radio, kt贸re by艂o oryginalnie montowane w Skodzie. Aby to zmieni膰, musia艂bym zmieni膰 umow臋. Nie wiem, nie znam si臋, nie mam ochoty si臋 wg艂臋bia膰. Kupi艂em identyczne radio jak przed kradzie偶膮 i musia艂em zap艂aci膰 200 z艂 aby auto doubezpieczy膰 do pe艂nej warto艣ci.

G贸ra

PostNapisane: 11 mar 2017, o 09:26 

Witajcie,
Jestem ju偶 po monta偶u owego procesora d藕wi臋ku firmy gms jednak偶e wysz艂a przys艂owiowa kupa i sprz臋t oczywi艣cie nie pozosta艂 w moim aucie. Dla potomnych powiem aby trzyma膰 si臋 od tej zabawki daleko. To tak w skr贸cie :roll:

Wracam wi臋c do pierwotnej my艣li wyprowadzenia RCA z Columbusa. Czy kto艣 wie mo偶e konkretnie czy opr贸cz samej ingerencji mechanicznej w radio, nale偶y je potem przekodowa膰? Je偶eli tak to na co konkretnie? Czy niesie to ze sob膮 jakie艣 konsekwencje

Dzi臋ki! ;)

G贸ra

PostNapisane: 11 mar 2017, o 19:40 

Imi臋: Jacek
Do艂膮czy艂(a): 18 gru 2016, o 17:24
Samoch贸d: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 424PS/525Nm
JachuV6 napisa艂(a):
Witajcie,
Jestem ju偶 po monta偶u owego procesora d藕wi臋ku firmy gms jednak偶e wysz艂a przys艂owiowa kupa i sprz臋t oczywi艣cie nie pozosta艂 w moim aucie. Dla potomnych powiem aby trzyma膰 si臋 od tej zabawki daleko. To tak w skr贸cie :roll:

Wracam wi臋c do pierwotnej my艣li wyprowadzenia RCA z Columbusa. Czy kto艣 wie mo偶e konkretnie czy opr贸cz samej ingerencji mechanicznej w radio, nale偶y je potem przekodowa膰? Je偶eli tak to na co konkretnie? Czy niesie to ze sob膮 jakie艣 konsekwencje

Dzi臋ki! ;)

Czemu poszed艂e艣 w taki "wynalazek" jak GMS ? Firma znana na rynku przetwornik贸w samochodowych, ale raczej jako producent najta艅szych komponent贸w o "r贸偶nej", a raczej niskiej jako艣ci. Nie lepiej pogada膰 i poradzi膰 si臋, a nawet da膰 zarobi膰 komu艣 sprawdzonemu z forum na przyk艂ad?

pab567 si臋 oferowa艂 i "zla艂e艣" propozycj臋, poszed艂e艣 do jakiej艣 budy z napisem "kar a艂dio haj fi" no i ... pr贸bowali Ci臋 wydyma膰 - trochu s艂abo.

G贸ra

PostNapisane: 12 mar 2017, o 10:37 

JacekRS napisa艂(a):
Czemu poszed艂e艣 w taki "wynalazek" jak GMS ? Firma znana na rynku przetwornik贸w samochodowych, ale raczej jako producent najta艅szych komponent贸w o "r贸偶nej", a raczej niskiej jako艣ci. Nie lepiej pogada膰 i poradzi膰 si臋, a nawet da膰 zarobi膰 komu艣 sprawdzonemu z forum na przyk艂ad?

pab567 si臋 oferowa艂 i "zla艂e艣" propozycj臋, poszed艂e艣 do jakiej艣 budy z napisem "kar a艂dio haj fi" no i ... pr贸bowali Ci臋 wydyma膰 - trochu s艂abo.

Poszed艂em bo wedle opisu mia艂o by膰 wszystko tip top. Firma GMS jest mi kompletnie nie znana wi臋c nie mia艂em podstaw by skre艣la膰 j膮 na starcie a nikt nie napisa艂, 偶e mam tego nie bra膰. Poza tym dogada艂em si臋 tak, 偶e wezm臋 to urz膮dzenie tylko pod warunkiem jak us艂ysz臋 jak to chodzi w mojej skodzie.

Po to w艂a艣nie za艂o偶y艂em ten temat, aby si臋 poradzi膰. Pab nie zaoferowa艂 si臋, 偶e mi wyprowadzi te RCA, wr臋cz przeciwnie, na pocz膮tku napisa艂 post z kt贸rego jasno wynika, 偶e mu si臋 nie chce bawi膰 w takie rzeczy :roll: inaczej ju偶 dawno bym mu j膮 wys艂a艂.

Co do propozycji monta偶u nowszego modelu radia, r贸wnie偶 odpu艣ci艂em z paru wa偶nych dla mnie kwestii

G贸ra

PostNapisane: 17 mar 2017, o 12:45 

Ma艂y update:

Z racji tego, 偶e nie znalaz艂em w Poznaniu nikogo sensownego kto chcia艂 podj膮膰 si臋 wyprowadzenia RCA wracam do pomys艂u z procesorem d藕wi臋ku ale tym razem oczywi艣cie postawi臋 na lepsz膮 firm臋 :)
Waham si臋 pomi臋dzy:
-Audison bit ten D
-Audison bit one.1
-Jbl ms-8

Czy kto艣 z Was mia艂 okazj臋 testowa膰 kt贸ry艣 z tych sprz臋t贸w? Jakie艣 wra偶enia?
Dzi臋ki za ka偶d膮 my艣l :)

G贸ra

PostNapisane: 17 mar 2017, o 12:50 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 10 pa藕 2014, o 10:52
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Odno艣nie JBL to mog臋 og贸lnie powiedzie膰, 偶e brzmienie ich sprz臋tu do mnie nie trafia, strasznie stawiaj膮 na bas, a nie na szeroko艣膰 d藕wi臋ku. Zale偶y to oczywi艣cie od preferencji osobistych, ale ja paroma ich produktami si臋 rozczarowa艂em jak przysz艂o do ods艂uchu.

Wi臋c tylko rada, aby艣 poszuka艂 okazji skorzystania ze sprz臋tu przed kupnem, cho膰by w innym zestawie ni偶 b臋dziesz wrzuca膰 do siebie.

G贸ra

PostNapisane: 18 mar 2017, o 17:58 

Niestety w mojej okolicy dost臋pny by艂 tylko ten GMS. Tak to jest wszystko na zam贸wienie ale oczywi艣cie bez mo偶liwo艣ci zwrotu, co jest oczywi艣cie niezgodne z prawem ale nie chc臋 w razie co mie膰 zablokowanej got贸wki i u偶era膰 si臋 z nieuczciwym sprzedawc膮.

GMS pod wzgl臋dem jako艣ci d藕wi臋ku nie by艂 najgorszy ale co go zdyskwalifikowa艂o to wszechobecne szumy i stuki z g艂o艣nik贸w po pod艂膮czeniu ca艂o艣ci.
I tego w艂a艣nie boj臋 si臋 najbardziej jednak informacji na ten temat tych procesor贸w jest w internecie jak na lekarstwo.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 44 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: