Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 25 lut 2018, o 11:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin dzia艂u

Szczeg贸艂owy regulamin dzia艂u znajduje si臋 tutaj: link

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 47 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 7 sty 2018, o 15:36 

Do艂膮czy艂(a): 7 kwi 2012, o 17:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Panowie, wszyscy ubezpieczyciele to jednak wielka banda naci膮gaczy. P艂acisz sk艂adki? Jest o.k. Potrzebujesz likwidacji szkody? Wymy艣laj膮 setki powod贸w dla kt贸rych w艂a艣nie w tej konkretnej sytuacji nie nale偶y si臋 wyp艂ata odszkodowania.
Szczytem bezczelno艣ci by艂a odmowa wyp艂aty odszkodowania za zalany czyst膮 wod膮, w gara偶u podziemnym bloku w kt贸rym mieszka, samoch贸d mojego kumpla, tylko dlatego, 偶e wed艂ug ubezpieczyciela ( nie pami臋tam w tej chwili co to by艂o za TU) by艂 to ... nie ten rodzaj powodzi. 艢mia艂em si臋, 偶e samoch贸d zala艂a woda s艂odka, a przecie偶 wg. ubezpieczyciela w 艣rodku Lublina powinna go mo偶e zala膰 s艂ona woda morska ;)
Kole偶anka rok temu uszkodzi艂a, fakt delikatnie, zderzak innego auta. Wyp艂ata ubezpieczyciela dla poszkodowanego celem pokrycia szkody zarysowanego zderzaka wynosi艂a UWAGA!! ... 26 z艂 !!!
Po prostu jedna wielka 艣ciema !!!

Z drugiej strony co druga osoba maj膮ca szkod臋 chwali si臋 jak to zarobi艂a na szkodzie bo "do艂o偶y艂a" do niej zniszczony wcze艣niej np. przez samego siebie element auta lub wzi臋艂a pieni膮dze nie naprawiaj膮c szkody. Z tego wzgl臋du moim zdaniem powinno by膰 zakazana wyp艂ata pieni臋dzy bez naprawienia szkody. Rozliczenie szkody powinno odbywa膰 si臋 tylko na podstawie faktur z zak艂adu naprawiaj膮cego auto, cho膰 i na to pewnie nasi jak偶e "uczciwi" rodacy znale藕liby spos贸b.
Sorry ale to jest w艂asnie Polska i polacy. Czy to pracownik ubezpieczyciela czy poszkodowany w zdarzeniu, obaj my艣l膮 tylko jak jeden ma oszuka膰 drugiego. Niestety taka jest nasza mentalno艣膰 :(

P.S.
Na kongresie zam贸wie艅 publicznych dyskutowano o zapisach zabezpieczaj膮cych system zam贸wie艅 przed korupcj膮. Ludzie z Norwegii, kt贸rzy byli obecni na tym kongresie, nie mogli wyj艣膰 z podziwu, 偶e kto艣 chce wprowadza膰 zabezpieczenia przed defraudacja publicznych 艣rodk贸w. Twierdzili, 偶e po co kto艣 mia艂by oszukiwa膰 pa艅stwo i kra艣膰 publiczne pieni膮dze, skoro to te偶 i ... jego pieni膮dze.
Prawda, 偶e dzieli nas mentalna przepa艣膰?

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 7 sty 2018, o 16:19 

Do艂膮czy艂(a): 3 sty 2014, o 17:24
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Hym mym, ludzie z Norwegii powiadasz, m贸j serdeczny przyjaciel opowiada艂 mi to i owo i ja nie mam ju偶 takiego zdania o Norwegach, 偶e nie wiedz膮 co to wa艂ki :)
Ale fakt, fajnie kombinowa膰, ale jak kto艣 nas przywiezie to ju偶 nie fajnie. Po prostu b膮d藕my uczciwi, zgodnie z litera prawa i b臋dzie lepiej.

Wys艂ane z mojego Redmi 4 przy u偶yciu Tapatalka

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 47 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: