Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 17 pa藕 2019, o 03:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin dzia艂u

1. Temat musi zaczyna膰 si臋 od [S1] lub [S2], a tre艣膰 powinna by膰 taka sama jak ta wyst臋puj膮ca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden w膮tek powinien dotyczy膰 jednej opcji wyposa偶enia dost臋pnej w cenniku lub konfiguratorze.

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 641 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 22 wrz 2019, o 17:50 

Do艂膮czy艂(a): 21 mar 2019, o 11:16
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Marek102 napisa艂(a):
Pytanie do Koleg贸w co ju偶 odebrali samochody ze 艣wiat艂ami matrix - czy mog膮 potwierdzi膰 dzia艂anie 艣wiate艂 jak w filmiku z linku https://www.youtube.com/watch?v=idZhPo4iax8 mi臋dzy 15-22 minut膮 jest test 艣wiate艂 matrix gdzie po w艂膮czeniu drogowych 艣wiec膮 one ponad mijania i tworz膮 widoczn膮 granic臋 mi臋dzy sob膮. Drogowe nie wspomagaj膮 艣wiat艂em mijania tylko 艣wiec膮 daleko ponad nimi. Co ciekawe to te 艣wiat艂a to najwi臋ksza nowo艣膰 w Skodzie a od premiery znalaz艂em dopiero jeden film z ich testu.
A jakie s膮 Wasze odczucia z u偶ytkowania tych 艣wiate艂, mo偶e nagracie i udost臋pnicie jakie艣 filmiki z nocnych jazd.

Jecha艂em dopiero tylko raz i chwil臋, ale faktycznie pierwsze co rzuci艂o mi sie聽w oczy to dziwna granica mi臋dzy do艂em a g贸r膮 - przez co w 艣rodku powstaje jakby cie艅 / niedo艣wietlenie. Faktycznie wida膰 to na filmie.

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 22 wrz 2019, o 18:35 

Imi臋: Micha艂
Do艂膮czy艂(a): 30 cze 2018, o 18:37
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Porazka te ledy, byc moze poprawia to za jakis czas aktualizacja oprogramowania. Jezdzac passatem czy a5 na ledzie nie widac takiej granicy miedzy dlugimi a krotkimi.

Ostatnio edytowano 22 wrz 2019, o 21:50 przez into, 艂膮cznie edytowano 1 raz

G贸ra

PostNapisane: 22 wrz 2019, o 18:47 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Bo w passacie nie ma matrix贸w :)
Przynajmniej przed liftem.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

PostNapisane: 22 wrz 2019, o 21:50 

Imi臋: Micha艂
Do艂膮czy艂(a): 30 cze 2018, o 18:37
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Enriquez napisa艂(a):
Bo w passacie nie ma matrix贸w :)
Przynajmniej przed liftem.

Ale nowe A5 ma matrixy i nie ma takich cudow.

G贸ra

PostNapisane: 23 wrz 2019, o 05:44 
Moderator

Audi to audi. Vw to vw. A skoda jak wida膰.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

PostNapisane: 23 wrz 2019, o 07:16 

Do艂膮czy艂(a): 7 kwi 2012, o 17:20
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Into, id藕 do Audi i zobacz ile pieni臋dzy dodatkowo trzeba zap艂aci膰 w np. A4 za te genialne matrixy ;)
Naj艂atwiej jest krytykowa膰. To z艂e, to niedobre, inni maja lepsze. Jasne 偶e lepsze np. matrixy w Mercedesie to klasa sama dla siebie (te z Audi wypadaj膮 przy nich wyj膮tkowo blado) tylko zachciej jeszcze zobaczy膰 ile one kosztuj膮 i pomimo tego, 偶e m贸wimy o autach klasy premium za duuuuu偶o wi臋ksze ni偶 Superb pieni膮dze, to to genialne o艣wietlanie matrix wymaga w nich nadal dop艂aty i to sporej dop艂aty.

G贸ra

PostNapisane: 23 wrz 2019, o 08:08 
Moderator

To prawda. Ale co艣, co jest dobre po prostu kosztuje a my wyobra偶amy sobie, 偶e jak skoda daje co艣 darmo to jest super. A okazuje si臋, 偶e nie do ko艅ca. Nie chcia艂em tu wyj艣膰 na jakiego艣 sceptyka i nie chcia艂o mi si臋 wierzy膰, 偶e co艣, za co musimy w g艂upim passacie dop艂aci膰 10 ko艂a b臋dzie w Skodzie za free. Jak si臋 kolejny raz okazuje - mia艂em racj臋.

G贸ra

PostNapisane: 23 wrz 2019, o 08:18 

Do艂膮czy艂(a): 7 kwi 2012, o 17:20
Enriquez, ale偶 oczywi艣cie, 偶e tak. Jak 艣wiat 艣wiatem cena jest wprost proporcjonalna do jako艣ci. Ja wiem 偶e niekt贸rzy malkontenci chcieliby aby Superb mia艂 matrixy jak w Audi, wyposa偶enie jak w S-klasie, a w艂a艣ciwo艣ci jazdne jak w BMW M, a jednocze艣nie 偶eby nie kosztowa艂 wi臋cej niz 100 tys z艂, bo przecie偶 to tylko Skoda, ale tak si臋 NIE DA !!
I tak moim zdaniem ten model oferuje wi臋cej ni偶 jego bezpo艣redni konkurenci w klasie bud偶etowej. A grymaszenie 偶e A5 kt贸re kosztuje tyle co 2 Superby III w wersji L&K ma lepsze matrixy (cho膰 trzeba za nie dop艂aci膰 tyle co za 10 letni u偶ywany samoch贸d klasy B) jest naprawd臋 nie na miejscu.

G贸ra

PostNapisane: 23 wrz 2019, o 09:06 

Do艂膮czy艂(a): 7 lut 2017, o 10:59
Aktualnie: 295KM/394Nm
Big napisa艂(a):
Enriquez, ale偶 oczywi艣cie, 偶e tak. Jak 艣wiat 艣wiatem cena jest wprost proporcjonalna do jako艣ci. Ja wiem 偶e niekt贸rzy malkontenci chcieliby aby Superb mia艂 matrixy jak w Audi, wyposa偶enie jak w S-klasie, a w艂a艣ciwo艣ci jazdne jak w BMW M, a jednocze艣nie 偶eby nie kosztowa艂 wi臋cej niz 100 tys z艂, bo przecie偶 to tylko Skoda, ale tak si臋 NIE DA !!

Nic doda膰, nic uj膮膰!
艢mia膰 mi si臋 czasem chce jak czytam te opinie malkonent贸w jaka to Skoda beznadziejna. Wychodzi na to, 偶e Skody kupuj膮 najbardziej wymagaj膮cy kierowcy :roll:

Skoda Superb III Sportline 娄 2017 -

G贸ra

PostNapisane: 23 wrz 2019, o 09:18 

Do艂膮czy艂(a): 6 lis 2011, o 12:32
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Big, przyda艂by si臋 przycisk "Lubi臋 to!"

G贸ra

PostNapisane: 23 wrz 2019, o 09:19 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2015, o 00:51
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Aktualnie: 350 KM/435NM
Dla jednego skoda jest wystarczaj膮ca z tym co ma, drugi chcia艂 przyoszcz臋dzi膰, mia艂 nadziej臋 偶e jak kupi konkurenta A6 za po艂ow臋 kasy to b臋dzie super, a tu kupa :P Dobrze 偶e dali co艣 lepszego, lepsze 艣wiat艂a, a 偶e to nie matrixy to trudno, 偶ycie...po prostu jak nie zadawalaj膮 to trzeba przeczyta膰 podpis whitego i przesta膰 si臋 ba膰 :lol: :lol: nie je艣膰 w restauracjach, nie pi膰 piwka/whisky i kupi膰 gwiazd臋, pier艣cienie lub 艂osia (cho膰 ostatnie to badziewo :lol: :lol: :lol: ) :P

G贸ra

PostNapisane: 23 wrz 2019, o 09:21 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 25 mar 2013, o 15:13
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Dziwne wra偶enie rzeczywi艣cie jak sie na to patrzy na tym filmiku ze taki pasek wida膰

Wys艂ane z mojego ONEPLUS A6003 przy u偶yciu Tapatalka

S3 Sportline White Moon 2.0TDI Kombi 190KM DSG7 4x4

G贸ra

PostNapisane: 23 wrz 2019, o 13:32 

Imi臋: Artur
Do艂膮czy艂(a): 21 sie 2019, o 21:09
Big, dostajesz od mnie du偶ego wirtualnego lajka. W ko艅cu kto艣 powiedzia艂, to co trzeba by艂o powiedzie膰.
Ale nie - lepiej kocopo艂y propagowa膰 i m贸wi膰 "Siaomi lepsie". Takie tylko takie gnojenie, by gnoi膰... No sorry Panowie, ale jeste艣my na forum Superba, w w膮tku o nowym Superbie i wszyscy kt贸rzy si臋 udzielamy powinni艣my to robi膰 z sensem.
Ja przyk艂adowo popad艂em w chorob臋 "a do艂o偶臋 te 20 tys.". Startowa艂em z proceeda. +20k czyli Optima. +20k Superb i tak id膮c w niesko艅czono艣膰 m贸g艂bym doj艣膰 do G30 za 340k, bo takie mam marzenie.
Ale... Z jaki艣 powod贸w jeste艣my na tym forum a nie innym
Forumowicze, przy okazji dzi臋kuj臋 za pomoc w wyborze tapicerki, jednak zdecydowa艂em si臋 na be偶. I za 艣wietny dziennik auta w w膮tku "roman_szpadel". Dzi臋ki za to, 偶e pomagacie!

G贸ra

PostNapisane: 23 wrz 2019, o 18:53 

Do艂膮czy艂(a): 23 pa藕 2017, o 12:11
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (272KM)
gdy si臋 nie ma co si臋 lubi to si臋 lubi co si臋 ma

ot, stare powiedzenie
je艣li faktycznie jest linia mi臋dzy 艣wiat艂ami d艂ugimi i kr贸tkimi to test problem i raczej programowo tego nie poprawi膮

jest gdzie艣 potwierdzenie 偶e w suberbie matrixy maj膮 tylko 12 diod, dzisiaj czyta艂em 偶e w nowym passacie maj膮 mie膰 42 diody, je艣li to prawda to te z paska to inna liga b臋dzie

G贸ra

PostNapisane: 23 wrz 2019, o 20:45 

Do艂膮czy艂(a): 21 sie 2018, o 05:16
Aktualnie: 200KM
Witajcie odpowied藕 skody na efekt smugi i liczby parasolek
//鈥--鈥------------鈥-------
W odpowiedzi na Pa艅skie dwa pytania:

1. Tak, to normalny efekt. Skoda i Audi nie zawsze ma t膮 sam膮 technologi臋.

2. Standardowo ka偶da Skoda Superb FL RM 2020 wyposa偶ona jest w jedn膮 parasolk臋.

Z wyrazami szacunku.
/--------------------

W zapytaniu odnios艂em si臋 do technologii audi led matrix

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 641 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: